Інтернет магазин хендмейд товарів та подарунків ручної роботи

Створений для всіх, хто цінує хендмейд

Якщо ви створюєте шедеври своїми руками, хочете перетворити хобі на бізнес або ж просто любите творчість - реєструйтеся!

Реєстрація користувача

Можна використовувати: латинські літери, цифри та знак '_'. Наприклад: hand_made2015
Ми не передаємо вашу особисту інформацію іншим особам.
Що ми пропонуємо для майстрів

Продавати на iMade дуже просто! Ми пропонуємо великий безкоштовний пакет послуг для всіх майстрів, які займаються рукоділлям та хочуть перетворити своє хобі на бізнес! Долучайтеся до iMade сьогодні та почніть продавати свої товари безкоштовно

 • Безлімітне розміщення товарів*
 • Продаж товару на порталі**
 • SMS сповіщення про нові замовлення
 • Базова статистика по товарам
 • Інструменти для просування своїх товарів
  • Можливість легко поділитися своїм новим товаром з друзями в соц мережах
  • Ми завжди розказуємо нашим підписникам про новинки на нашому сайті

* Ми прагнемо повного задоволення потреб клієнтів, тому єдиною умовою безлімітності ваших товарів є їхня актуальність.
** iMade не бере участі в продажі ваших товарів, ви отримуєте данні замовника і самі контактуєте з ним.

Часті запитання

Часто у користувачів виникають схожі питання, тому ви можете знайти тут відповіді на них до реєстрації на порталі.

 • Як майстри можуть продавати на iMade безкоштовно?

  Ми створюємо сервіс, де ви будете отримувати якісні послуги. Ми пропонуємо додатковий пакет платних послуг, який дасть вам більше можливостей, тож чи повинні ми обмежувати вас в базових речах? У нас можна комфортно і безкоштовно працювати.

 • Що робити, якщо товар продався? Видаляти його?

  Якщо ви готові виготовити аналогічний товар на замовлення, тоді просто потрібно вказати що товару немає в наявності. Покупці будуть бачити відповідне повідомлення на сторінці товару. Якщо ж ви не можете зробити такий товар ще раз, то звісно потрібно його зняти з продажу.

 • Як проходить співпраця між клієнтом та продавцем?

  Спочатку клієнт обирає потрібні товари та оформляє замовлення. Далі всі майстри, чиї товари обрав покупець отримають сповіщення про замовлення на email та свій телефон. Майстер зв’язується з покупцем та домовляється про доставку та оплату товару.

 • Хто несе відповідальність за товар та його доставку?

  За товар та доставку відповідає майстер, який його зробив.

 • Замовили товар, але виникли якісь проблеми?

  Майстер відправив вам неякісний товар чи взагалі не відправив? Опис товару не відповідав реальності? Чи може виникли інші суперечливі питання? Напишіть нам, використовуючи форму на сторінці Контакти та опишіть проблеми.

У вас ніколи не виникало роздумів про роботу вашої мрії? Таку роботу, яка могла би приносити не лише задоволення, а й матеріальний прибуток? Якщо ви творча та креативна особистість, яка давно захоплюється хенд мейдом і тішить оригінальними подарунками своїх близьких та рідних, то у вас є всі шанси, щоб розпочати власний бізнес з нуля. Всім відома проста істина – перетворити хоббі в прибутковий бізнес можливо.

Ви вже міркували про те, де можна продати свої товари ручної роботи? В мережі існують різні торгівельні майданчики, але ми пропонуємо вам саме iMade через чотири причини: це легко, просто, доступно та ефективно. Саме тут ви зможете продати свої товари самостійно без жодних капіталовкладень – у нас безкоштовне розміщення товарів. Запам’ятайте – всі ваші кошти повинні бути максимально направлені на створення мистецьких шедеврів.
iMade – це потужний простір для розвитку творчої особистості, де ви зможете не лише продати власні хенд мейд товари та розкрити свій творчий потенціал, а й набратися нових ідей та задумів.

Закрити пошук