Інтернет магазин хендмейд товарів та подарунків ручної роботи

Про сервіс

Ми любимо хендмейд, творчість та мистецтво і це штовхнуло нас на створення платформи для продажу товарів ручної роботи. Ми об´єднуємо майстрів, дизайнерів, художників разом з любителями витворів мистецтва. Наше завдання зробити комфортні умови вашої співпраці та зробити наш ресурс мега популярним в Україні та за кордоном, адже тоді нас буде багато і це буде дуже круто!

Основною нашою цінністю на платформі є комфорт, а тому весь функціонал доступний безкоштовно!

Майстри можуть розміщувати скільки завгодно товарів і купувати їх ви зможете за справжніми цінами, без будь яких надбавок чи комісій. Це зручно, тому нам це подобається і ми віримо, що ви це оціните 🙂 Звісно, для тих, хто захоче особливо виділити свій товар серед іншого, в нас будуть деякі символічні тарифи.

Зараз ми активно розвиваємо нашу платформу і розповідаємо про imade всюди. Ми анонсуємо вам хендмейд виставки та ярмарки, тому що швидше за все і ми там будемо разом з вами, щоб розказати присутнім про вас і ваші товари. Також ми шукаємо нових партнерів, щоб відкривати нові можливості та аудиторії для платформи. Творці iMade відкриті до цікавих пропозицій та знайомств, тому запрошуємо вас долучатися до нас в соц мережах: Facebook, Вконтакті

Звісно успіх нашого задуму залежить і від вашої активності, тому просимо вас: розказуйте друзям про ваші товари на нашому сайті, або якщо ваші друзі шукають де ж купити цікавий подарунок – направте їх сюди. Долучайтеся до нас в соціальних мережах, нам потрібні ваші лайки та репости для натхнення!

Якщо у вас виникли якісь складнощі у користуванні платформою, або ви помітили якісь помилки в роботі чи текстах чи ж у вас є пропозиції до нас, ви можете повідомити нам про це на сторінці контактів.