Інтернет магазин хендмейд товарів та подарунків ручної роботи

Правила порталу

iMade – інтернет-магазин хендмейд товарів та подарунків ручної роботи (далі iMade). Ми пропонуємо майстрам ручної роботи безкоштовне розміщення товарів на сайті в необмеженій кількості, якщо вони відповідають зазначеним нижче правилам, які призначені для забезпечення якості сайту та стосунків між користувачами. iMade не може гарантувати безпосереднього продажу товару через сайт, тому що майстер вказує свої контактні данні, часто за якими користувачі роблять замовлення. iMade бажає вам успішних продажів та покупок!

Правила використання

 1. Реєстрація та профіль майстра
  1. При реєстрації профілю майстра, обов´язково повинна бути вказана наступна інформація:
   • Фотографія профілю (аватар) обов´язково.
   • Справжнє ім´я обов´язково.
   • Контактний номер телефону обов´язково.
   • Опис своєї діяльності (кілька слів про себе та техніку виконання товарів) обов´язково.
   • Посилання на свою сторінку в соц мережах рекомендовано.
  2. Вказана інформація повинна бути актуальною.
  3. Адміністрація залишає за собою право видалити ваш профіль чи обмежити використання сервісів порталу, при недотриманні вказаних правил.
 2. Товари та послуги
  1. Майстер самостійно несе відповідальність за достовірність наданої інформації про товар чи послугу. Адміністрація сайту залишає за собою право вносити зміни в опис товару (наприклад, виправлення орфографічних помилок).
  2. Перед розміщенням товару на сайті, адміністрація повинна його перевірити. В результаті перевірки товар може бути відхилено, причину відхилення майстер отримає особистим повідомлення у профілі. Товар публікується без перевірки. Ви самі вирішуєте який опис та інформацію ви надаєте покупцям. Практика показує, що малоінформативні товари не цікаві для покупців. Подбайте про якісну фотографію, повний опис характеристик та параметрів (матеріали, розмір, колір, призначення) та категорію розміщення.
  3. Майстер самостійно несе відповідальність за будь-яку інформацію розміщену ним на сайті чи повідомлену іншим користувачам.
  4. Майстер може продавати товари виготовлені ним особисто чи за його безпосередньої участі, при цьому зобов´язується максимально точно описувати всі параметри, характеристики та особливості кожної роботи.
  5. Адміністрація не приймає участі у процесі здійснення угод між майстром та покупцем, а також за їхню безпеку.
 3. Обов´язки користувачів та адміністрації
  1. Майстер зобов´язаний слідкувати за своїм товаром на сайті та підтримувати свою вітрину у актуальному стані.
  2. Майстер зобов´язаний зв´язуватися із покупцями та підтверджувати замовлення товарів.
  3. Адміністрація зобов´язується виконувати домовленості з майстрами та надавати заявлені рекламні чи інші послуги.