Інтернет магазин хендмейд товарів та подарунків ручної роботи

Китайська піксельна вишивка від Хенг Лі

11/09/2017

Хенг Лі (Heng Lee) – це незвичайний тайванський художник-ювелір, який покорив весь світ своїми оригінальними авторськими прикрасами. Мова йде саме про піксельну вишивку. Таке поняття може здатися дивним, проте вироби з використанням даної техніки насправді виглядають просто неймовірними. Піксельна вишивка Хенг Лі – це поєднання традиційної китайської вишивки з металом та сучасними комп’ютерними технологіями. Одним словом – інновація в сфері ювелірних виробів.

dsc0037-500x752Майбутній митець закінчив у 2011 році Тайванський національний університет мистецтв й отримав ступінь магістра прикладного мистецтва та ювелірних виробів. Тоді доля Хен Лі була вирішена – творити і ще раз творити. Майстер вирішив повернутися до витоків – народної китайської культури, а вишивка займає важливе місце в історії мистецтва вітчизни…

Відомо, що батьківщиною шовку являється стародавній Китай. Саме тут, близько 5 тисяч років до нашої ери розпочали розводити тутового шовкопряда. В той час вишивка вважалася показником високого соціального статусу, проте згодом рівень економіки суттєво піднявся і вишиті речі стали атрибутом звичайних громадян. Техніка та художній стиль вишивки теж просувалися вперед – з’явилися різноманітні малюнки гір, тигрів, сонця, місяця, зірок, драконів і навіть геометричних фігур.

Отож, Хенг Лі відноситься до цього ремесла з особливою любов’ю. Таким чином і з’явилися автентичні прикраси у вигляді ручної вишивки та металевого піксельного декору. Митець використовує у своїх роботах природні мотиви, та особливе значення надає метеликам. Адже вони, на його думку, символізують всю красу Тайваню. Картинки-ескізи автор завантажує з мережі інтернет, а для створення піксельних сегментів використовує програму Photoshop. Створений у  фоторедакторі проект згодом проходить через спеціальний лазерний різак для металевих деталей. Поєднання древнього ремесла та сучасних технологій видають неймовірний результат! Переконатися в цьому можна на власні очі, переглянувши роботи талановитого майстра.

Закрити пошук