Інтернет магазин хендмейд товарів та подарунків ручної роботи

Розпис камінців – витвір мистецтва

06/08/2016

Ви раніше ніколи не відчували культурного шоку? Тоді приготуйтеся, адже ми розповімо вам про справжній витвір мистецтва – розмальоване каміння. Це унікальний вид творчості, який бере свої коріння ще з давніх часів.

Камінці, народжені землею, мають свою енергетику та лікувальні властивості. Ви могли бачити їх в спа-салонах, проте навіть не здогадувалися про ще одне, не менш цікаве застосування – це розпис.

Розпис каміння – це дуже захоплюючий та цікавий процес і, як ніколи, актуальний влітку.2e883b8d25f5f607402b5325f0ef4b8c

Ви можете весело провести час зі своєю дитиною, створюючи маленькі мистецькі шедеври.

Таким оригінальним декором можна прикрасити садок або ж зробити подарунок близькій людині – ідей дуже багато.

Малюнки на камінцях бувають різноманітними – від сповнених творчого мінімалізму до абстрактних та кольорових орнаментів. Але не варто забувати, що наша основа для творчості – це витвір самої природи, тому й популярними являються малюнки саме з анімалістичними та природними мотивами.

Хочете спробувати розмалювати камінці самостійно?

У створенні такого шедевру важливу роль відіграє форма каменю – залежно від неї потрібно підібрати візерунок. Також варто звернути увагу на текстуру, адже пористі та фактурні камінці – не найзручніший вибір для малювання. Краще оберіть гладкі та пласкі варіанти – на них легко наносити фарбу. Якщо ви вже підібрали потрібний камінець – слід його помити та почистити, а вже після цього – нанести білу фарбу або, так звану, грунтовку. Підготуйте ескіз вашого малюнку і, коли камінь нагадуватиме чисте полотно, нанесіть олівцем бажаний орнамент. Для самого ж малювання краще використовувати акрилові фарби – вони мають яскраві кольори та добре тримаються на будь-якому матеріалі. Цікавий малюнок виходить, якщо підвести його контури чорною фарбою. В самому кінці – закріпіть результат спеціальним лаком, щоб ваш малюнок тримався якомога довше. Якщо у вас немає тих чи інших матеріалів для творчості – не турбуйтеся, адже їх можна придбати в магазинах для художників.


Отож, ви переконалися, що розпис камінців – це дуже оригінальне та своєрідне заняття, а малюнки на камінні виглядають цікаво та по-своєму красиво?

Закрити пошук