Інтернет магазин хендмейд товарів та подарунків ручної роботи

Чому варто обирати подарунки ручної роботи?

23/05/2016

Ви не замислювалися над тим, чому подарунки ручної роботи кращі за звичайні фабричні вироби? Якщо ні, то ми із впевненістю можемо вам сказати – відмінності та переваги очевидні!

stock-photo-handmade-felt-heart-on-a-wooden-floor-128621443

Перше, на що потрібно звернути увагу – це те, що виріб ручної роботи є ексклюзивним, а не “конвеєрним”. Кожен – відображає щось своє, незвичайне, глибоке та неповторне. Часто буває, що майстер, на прохання клієнта, береться за індивідуальне замовлення і враховує всі особливості та побажання людини, якій, в кінцевому результаті, буде презентована дана річ. Хенд мейд виріб є єдиним у своєму роді – ви не знайдете аналогів в звичайних крамницях і будете певні, що такого подарунку більше не буде ні в кого.

Переваги подарунків ручної роботи

07cd6c0671f8f3a26e6f10141d5be03cВажливою перевагою хенд мейд виробів є їх привабливість. Адже, погодьтеся, листівка ручної роботи з використанням мережива чи намистинок буде вдвічі симпатичнішою за напечатану магазинну. А портрет, намальований професійним художником виглядатиме оригінальніше, ніж будь-яка надрукована фотографія, оформлена рамкою.

При порівнянні хенд мейд виробів з фабричними обов’язково потрібно враховувати якість матеріалів та їх виготовлення. Творці хенд мейду – професіонали своєї справи і відносяться до неї з максимальною віддачею та любов’ю. Виготовляючи ту чи іншу річ, вони приділяють особливу увагу кожній деталі.

 

Наступне, що виділяє хенд мейд серед інших товарів – це великий вибір. На просторах інтернету можна знайти безліч талановитих майстрів, які представляють свої вироби, зокрема й на нашому творчому порталі iMade. Якщо вам потрібна косметика, іграшки, аксесуари чи декор для дому ручної роботи – будь ласка! Ви можете підібрати товар на власний смак на нашому сайті.

А якщо ви володієте навичками виготовляти хенд мейд товари самостійно, то чому б вам не порадувати своїх друзів, колег чи кохану людину цікавими творчими доробками? Адже це економно! От і ще одна перевага виробів ручної роботи – економія коштів. Виріб, зроблений власноруч, можна прикрасити різними надписами чи декором і не має значення, на скільки професійно він виглядає, головне, що зроблений з душею!

Отож, порівнювати hand made та “конвеєрну” продукцію немає сенсу, адже перевага першої безсумнівна!

Закрити пошук