Інтернет магазин хендмейд товарів та подарунків ручної роботи

Квіткова ніжність в твоєму волоссі

01/08/2016

e77958648d0f3de6af0acdf31e3d83a0Ще з давніх часів в українській культурі квітам надавали особливе значення. Адже з історії можна простежити, що квітковими орнаментами прикрашали посуд, меблі, одяг, декорували садиби.

Найбільшою популярністю квіти користувалися серед молодих дівчат, як оригінальна прикраса для волосся. Крім того – це ще й потужний оберіг – етнічний символ нашого народу. Спрадавна, квіти, заплетені у віночок, мали особливе значення. Наприклад, ромашка – символізує кохання та вірність, безсмертник – здоров’я, а калина – красу та дівочу вроду.

Промайнули роки, проте традиції залишилися – віночки з квітів набули ще більшої популярності. Адже погодьтеся – зачіска з використанням квітів завжди виглядає більш ніжною та чарівною, ніж без них. Найбільшої актуальності ця тенденція набуває влітку – коли квіти володіють особливою енергетикою..

Сучасні хенд мейд майстри для виготовлення своїх виробів використовують штучні квіти, тому що ті мають значні переваги – естетичний вигляд, великий вибір та довговічність (натуральні квіти зів‘януть вже через день чи два). В один віночок можна поєднати квіти різних кольорів та розмірів, наприклад, великі сині троянди з дрібними білими незабудками. Такий варіант виглядатиме оригінально та, водночас, ніжно. Проте найбільшою популярністю користуються обручі з червоними маками, хоча синьо-жовта патріотична тематика також в тренді.

Як виготовити віночок своїми руками

Робота над хенд мейд віночком, зазвичай, буває дуже клопіткою (деякі обручі містять близько 50-70 деталей), тому і вартість такого виробу може сильно коливатися. Якщо ви давно мрієте про подібну прикрасу і володієте творчими завдатками, то можете сміливо братися за створення віночка власноруч.

Для початку – продумайте свою майбутню композицію. Найпростішим варіантом буде купити звичайний обруч, гілочку штучних квітів і поєднати одне з іншим. Наступним кроком ви повинні обрізати квіти біля основи (можна з листям, якщо цього вимагає ваш задум) та приклеїти їх на обруч. Було б чудово, якби його основа була широкою – тоді квіти міцно «сядуть». Якщо ж обруч тонкий, то квіти краще «посадити» спочатку на клаптик грубої тканини, а потім приклеїти його до основи. Краї тканини, що виступають з іншого боку, потрібно підгорнути та підклеїти – так буде виглядати естетичніше. І ось – чудовий віночок своїми руками готовий!


Така прикраса підійде як для урочистих заходів, так і для повсякдення. Правильно підібраний віночок не лише підкреслить вашу вроду, а й буде чудовим доповненням модного образу!

Закрити пошук