Інтернет магазин хендмейд товарів та подарунків ручної роботи

Акварель: оригінальний дизайн своїми руками

11/10/2016

Ви гарно малюєте? Чи, можливо, ви просто творча людина, яка шукає нові креативні ідеї для реалізації своєї фантазії? В обох випадках техніка акварельного живопису саме для вас! Насправді, не обов’язково мати вроджений талант, щоб навчитися малювати аквареллю – достатньо бажання та трохи ентузіазму.

stock-photo-144044689

Акварельна техніка – це дуже цікавий, проте складний жанр живопису. Новачкам варто починати не з ідеї створення шедевру, а з простих невеликих кроків. Тут потрібно набратися терпіння та витримки, адже Пабло Пікассо не одразу став митцем. Для малювання аквареллю потрібно придбати необхідні матеріали – фарби, кісточки, папір та інші дрібниці. Фарби можуть бути в тюбику або кюветі. Кісточки обирайте на свій смак. За формою вони бувають овальні, круглі, пласкі, а за матеріалом виготовлення – синтетичні та натуральні.

Акварель – це фарба, яка легко розчиняється у воді. Завдяки цій властивості можна експериментувати – змішувати різні кольори, додавати один шар на інший. Проте аквареллю малюють не лише на папері. Тканина – також чудовий простір для творчості. Ви можете створити неповторну авторську подушку, рушничок чи серветку за допомогою акварельних фарб. Таким чином можна й реанімувати стару футболку або кеди, розмалювавши їх чудернацькими візерунками, одночасно отримавши цікавий хенд мейд виріб. І ось вам приклад застосування такої акварельної ідеї:

57169f1db091a782b766b8bf83aa0c54

Малювати аквареллю на тканині – так само захоплююче, як і на папері. Візьміть необхідну тканину, фарби, дві кісточки, чашку з водою та щось, чим можна покрити поверхню (наприклад, пакет для сміття). Добре намочіть одну кісточку у воді та необхідній фарбі, проведіть хаотичні рухи по поверхні тканини. Другу кісточку намочіть у воді та проведіть нею по готовому малюнку – вона розмиє чіткі лінії та зробить плавним перехід від одного кольору до іншого. Щоб готовий результат закріпився – добре просушіть його праскою.


Акварельними фарбами можна розмальовувати вази, підвазонники, склянки – всі вироби будуть виглядати цікаво та неповторно. І не переживайте, якщо ви не вроджений митець – необхідні навички та ідеальну техніку ви здобудете з досвідом.

Закрити пошук